Katalog stron

Strony informatyczne

Psycholog gdańsk nfz

Już dziś skorzystaj z najlepszej klasy usług pani Sylwii Hofman, które poparte są znacznym doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak również doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak także odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Jednocześnie chcąc trafić do dużego zgromadzenia osób prowadzi także konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Śnieżnobiały uśmiech to marzenie zarówno kobiet jak i mężczyzn. W tym celu powinniśmy dbać o uzębienie codziennie. Nie możemy zapominać o systematycznym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz dentysta sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje stosowaną kurację. Mogą być wykonane licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też powinniśmy dbać swoje uzębienie codziennie i już jako dziecko. Należy wspomnieć, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to musimy pielęgnować zęby, aby wizyta u stomatologa polegała jedynie na przeglądzie. Zachęcamy dzieci i dorosłych do przeglądu swojego uzębienia.

 • Depresja Test

  Jednym z największych problemów dzisiejszych czasów jest to, iż wielu ludzi choruje na depresję. Mówi się nawet, iż depresja to choroba cywilizacyjna. Jednak nasza cywilizacja to także bardzo dużo atutów - zatem znakomitą większość chorób można zwalczyć. Nie inaczej jest, jeżeli wchodzi w grę depresja. Wystarczy pójść do lekarza psychiatry, który w trakcie swojej działalności leczył bardzo wielu chorych, a więc zapewne ma spore umiejętności oraz potrzebne doświadczenie. Jak zatem doskonale widać, depresja jak najbardziej może zostać uleczona. Trzeba jednak starać się o to.

  data: 07.03.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Jak pokonać tremę

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tzn. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Współpracujemy z artystami kształtującymi swoje ambicje zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem zmierzamy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości rzeczywistego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla własnego rozwoju i najefektywniejszego działania we obecnych czasach zdolnych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi aktorów i muzyków prowadząc warsztaty grupowe.

  data: 24.12.2012 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Kłopot dotyczący zmniejszania się ilości włosów oraz łysienia dotyczy niesamowicie wielu osób i to nie tylko facetów. Na tej stronie internetowej można zobaczyć bardzo dużo istotnych wiadomości na temat różnorodnego rodzaju sposobów radzenia sobie z tym bardzo uciążliwym problemem. Kiedy widzimy już u siebie pewne objawy łysienia warto jest od razu próbować takiemu stanu rzeczy zapobiec. Na świecie jest bardzo wiele medycznych i kosmetycznych rozwiązań, jakie mogłyby służyć nam pomocą we wczesnym stadium dolegliwości. Jeśli problem ma formę trochę bardziej zaawansowaną również nie możesz wpadać w panikę, ale musisz postarać się o to, aby z nim się uporać obojętnie jakimi, dostępnymi środkami, w tym preparatami rozpowszechnianymi tylko na receptę. Na tej stronie dowiesz się więcej na ten temat.

  data: 19.01.2012 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: porost włosow leki na włosy | czytaj więcej »

 • Logopeda Wałbrzych

  Psychoterapeuta lub logopeda to specjaliści jakich znajdą Państwo na opisywanej tu stronie internetowej. Jest to strona, która prezentuje propozycję Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Centrala poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w miejscowości Wałbrzych. Oferta poradni skierowana jest jednak nie tylko do mieszkańców Wałbrzycha, lecz także osób mieszkających w innych miastach, na obszarze całego kraju. Poradnia psychologiczna proponuje bowiem porady psychologa online. W ofercie jest m.in. szkoła dla rodziców dzieci z ADHD . Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to odpowiednie wyjście dla osób szukających psychoterapeuty jak również logopedy.

  data: 10.02.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny